Táborparancsnokok

Walter Krisztina – A KMCSSZ Nyári Magyar Iskola táborparancsnoka 2014, 2015 és 2017-ben.

WalterKrisztinaWalter Krisztina Clevelandi cserkész, aki kis kora óta járt a Nyári Magyar Iskola Táborba. Kiskorában még édesanyával járt a táborba. Az óta többször szerepelt vezetőként a tábor keretében és sok szép emlékei vannak a táborral kapcsolatban. A Case Western Reserve egyetemen diplomázott művészeti oktatásban. Az idén telik be az ötödik év hogy Clevelandban a high school szinten szépművészetet tanít. Érdekli a kultúra, és hálálja a szüleinek, hogy vették a fáradságot, hogy magyarul tanítsák.

Vaski Lisa – A KMCSSZ Nyári Magyar Iskola táborparancsnoka 2016-ban.

VaskiLisataborparancsnokVaski Lisa az 59. szamú Erzsébet Királynő leány cserkészcsapat parancsnoka vagyok immáron egy éve. A csapat 56. éve áll fent. A burlingtoni Szent István római katolikus egyházközösség életében is aktívan részt veszek.

Molnár Zsolt tervezte és karbantartja.