Online jelentkezés az Iskolatáborba

Fontos! Megtekintem.

Az iskolatáborra befizetett előlegek a tábor elmaradása esetén visszajárnak!

Tisztelt Szülő!

New York Állam szigorúan felügyeli az államban tartott ifjúsági táborokat. Szabályzataik megkövetelik, hogy minden kiskorú táborozóról legyen egy teljesen kitöltött:

· Camp Health Form (Egészségügyi Űrlap),

· Meningitis Vaccination Form (Agyhártyaoltás Nyilatkozat Űrlap)

· és a családi orvos által aláírt Camper Medications Order Form (Vénymentes Gyógyszer Utasítás Űrlap). NY állam sajnos nem ismeri el a szülői utasítást ebben az esetben.

A Camper Medications Order Formot csak orvosi aláírással fogadhatjuk el. Ha nincsen ez a lap helyesen kitöltve, akkor a táborban a kiskorú táborozónak még egyszerű fejfájás esetén sem adhatunk be gyógyszert. Ezáltal vagy szenved a gyerek, vagy beküldjük a kórház sürgősségi osztályára, diagnózisra és kezelésre, aminek az anyagi terhe a szülőre hárul.

Ha a gyereknek a kórtörténete és jelen lévő egészségügyi helyzete kérdőjeles, akkor a helyesen kitöltött űrlapok hiánya miatt lehetséges, hogy vissza kell utasítanunk a gyereket a táborból a saját biztonságáért.

Köszönjük a közreműködésüket a gyerekek érdekében.

Dr. Filó Gábor EÜVT
Egészségügyi Szolgálat

Molnár Zsolt tervezte és karbantartja.