A 2021-es Iskolatábor tanítói

Csizmadia Bernadett

Csizmadia Bernadett, a Nyíregyházi Főiskolán tanító szakon végzett. New Jerseyben, a Széchenyi Magyar Iskolában tanít 6 éve. Ez a második év, hogy tanárként részt vesz Fillmore-ban, a Nyári Magyar Iskolában. "Hazádnak rendületlenül légy híve ó magyar!"

Sárközy Magdi

Columbus, Ohio-ból érkeztett két kisgyermekével együtt. Erdélyben, Gyergyóremetén született, iskoláit is otthon végezte. Közgazdász, de korábban tanított 1-3. osztályosokat. Harmadszor tanít a nyári magyar iskolatáborban. Korábban a Chicago-i Szt. István Magyar Iskolában önkéntes tanárként tevékenykedett. A kisgyermekek inspirálják és motiválják munkájában, eredményeik megerősítik benne, hogy ezt érdemes csinálni!

Szentkirályi Endre

No comments yet.

Leave a Reply

Molnár Zsolt tervezte és karbantartja.