Nagyon várjuk, hogy jöhessünk újra!

Első alkalommal érkeztem két kisfiammal az iskolatáborba. Ők tanulni, én tanítani jöttem. Férjem amerikai, így otthon nem tudunk mindig magyarul beszélni és közelünkben nincs magyar gyermekközösség, ezért számomra különösen fontos volt, hogy kisfiaim magyarul beszélő gyerekek között legyenek és szép környezetben, remek tanárok irányítása mellett tanulják a magyar nyelvet, irodalmat és történelmet. Emellett magyar táncokat és népdalokat is megismertek. Volt kirándulás a híres vízesésekhez, lubickolás a közeli folyóban és fagylaltozással egybekötött úszás. Még az esős napokon sem unatkoztunk: kézművesség mellett színielőadásra készültünk, melyet a tábor végén a szülőknek mutattunk be. Fiaim nagyon sokat fejlődtek nyelvtudásukban, új barátokra leltek, kitűnő kosztot fogyasztottak és olyan jól érezték magukat, hogy alig várjuk, mikor jöhetünk újra.

Sarady-Andrews Judit

SJudit

No comments yet.

Leave a Reply

Molnár Zsolt tervezte és karbantartja.