Az iskolatábor élményekben gazdag

TJudit

Idén már ötödik alkalommal jövök a táborba két fiammal együtt. Minden alkalommal, nagy izgalommal várjuk a Letchworth- i kirándulást. A vízesés nemcsak gyönyörű látvány, de a kirándulás egy jó alkalom a kikapcsolódásra is a sok órai tanulás után. A tábor gyerekei iskolabuszon teszik meg a rövid utat a parkig ahol rögtön ebédet kapnak. Piknik asztaloknál esszük még az előre csomagolt elemózsiát és közben gyönyörködünk Amerika ezen gyöngyszemében. Azt mondják, hogy ez a park a kelet Grand Canyonja. Az idei évben túráztunk is és megnéztük mindhárom vizesest.  A magyar iskolatábor nemcsak a magyar nyelvet gyakoroltatja, de sok ilyen élményt is nyújt a tanuló ifjúságnak.

Takács Jutka

No comments yet.

Leave a Reply

Molnár Zsolt tervezte és karbantartja.